Skocz do zawartości
Multi-Kill.pl ✸ COD 401 ✸ 145.239.20.144:27060 Głosuj Połącz  Dema 
Multi-Kill.pl ✸ Only DD2 ✸ 145.239.236.14:27170 Głosuj Połącz  Dema 
Multi-Kill.pl ✸ COD 101 ✸ 91.224.117.159:27015 Głosuj Połącz  Dema 
Multi-Kill.pl ✸ 4FUN ✸ 91.224.117.90:27050 Głosuj Połącz  Dema 
Multi-Kill.pl ✸ Arena 1vs. 1 ✸ 91.224.117.53:27150 Głosuj Połącz
Multi-Kill.pl ✸ BaseBuilder ✸ 91.224.117.91:28100 Głosuj Połącz
Multi-Kill.pl ✸ TeamSpeak3 ✸ 137.74.6.19:10029 Połącz
Strzelec

[ZAMKNIĘTY] Kilka propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie rund na: kosy, scouty, HS only (możliwe, że jest taka na 2 stronie, ale nie jestem pewny)

Ogólnie mam wrażenie, że jest jakiś "burdel" na czacie, pełno zbędnych informacji, dlatego proponowałbym:

Usunąć informację o godzinie - obecnie CS jest darmowy, shift + tab  możemy zobaczyć godzinę,

Usunąć informacje o aktualnej liczbie graczy - każdy widzi ile osób gra pod tabem

IP serwera zmienić z:

============ IP SERWERA ==============

XX.XXX.XX.XXXX:XXXXX

na zwykłe:

IP serwera: XX.XXX.XX.XXXX:XXXXX

Jakoś w środku mapy jest informacja "Serwer jest w budowie, zapraszamy na forum", którą trzeba wyłączyć pod 9, przez co nie można zmieniać broni (z karabinu na kose, wiadomy tik nerwowy XD) - proponowałbym ją przenieść na czat.

Na forum dodać temat z aktualnym map poolem, gdzie byłoby można składać swoje propozycje dodania / usunięcia danej mapy z gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Strzelec napisał:

Dodanie rund na: kosy, scouty, HS only (możliwe, że jest taka na 2 stronie, ale nie jestem pewny)

Ogólnie mam wrażenie, że jest jakiś "burdel" na czacie, pełno zbędnych informacji, dlatego proponowałbym:

Usunąć informację o godzinie - obecnie CS jest darmowy, shift + tab  możemy zobaczyć godzinę,

Usunąć informacje o aktualnej liczbie graczy - każdy widzi ile osób gra pod tabem

IP serwera zmienić z:

na zwykłe:

Jakoś w środku mapy jest informacja "Serwer jest w budowie, zapraszamy na forum", którą trzeba wyłączyć pod 9, przez co nie można zmieniać broni (z karabinu na kose, wiadomy tik nerwowy XD) - proponowałbym ją przenieść na czat.

Na forum dodać temat z aktualnym map poolem, gdzie byłoby można składać swoje propozycje dodania / usunięcia danej mapy z gry.

Kosy uważam za daremne, na scouty z 1hp mógłbym się skusić a hs only oczywiście jest 😄 Nie okłamujmy się paczka z internetów może mieć wiele niedomówień, może być zaśmiecona na wyczyszczenie daj trochę czasu oczywiście jeśli właściciel uzna to za konieczne ;D 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 15.02.2020 o 15:25, Strzelec napisał:

IP serwera zmienić z:

na zwykłe:

Ogólnie z trybami w grze jest tak jak z gustem każdy ma inny i wiadomo jak to pisał @ Mariusz .

W dniu 16.02.2020 o 08:23, Mariusz napisał:

Nie okłamujmy się paczka z internetów może mieć wiele niedomówień, może być zaśmiecona na wyczyszczenie daj trochę czasu oczywiście jeśli właściciel uzna to za konieczne ;D 

Więc tutaj na jakieś nowości trzeba niestety poczekać. Co do informacji na czacie zdania są podzielone może faktycznie jest dużo ich na czacie ale to też daje wam graczom pewną ulgę że nie musicie "alttabować" gry żeby zobaczyć godzinę czy wciskać Tab co minutę żeby zobaczyć czy ktoś dołączył na serwer lub ile osób na nim aktualnie gra. Reklama IP serwera specjalnie jest tak "zakreślona" jak by to można było powiedzieć żeby przypomnieć wam żebyście zapisali IP serwera itd 😄

W dniu 15.02.2020 o 15:25, Strzelec napisał:

Tak się kontaktujemy z wami przez console w grze lub reklamujemy forum,  lepiej żeby wiadomość od administracji była wyraźna i czytelna niż jak to sam napisałeś żeby robiła "burdel" na czacie.

Propozycje na mapy od graczy dla mnie to dobry pomysł warto wiedzieć jakie mapy lubią gracze. Jeżeli byś chciał napisz od dzielny temat na te mapy i na pewno rozpatrzy to ktoś🙂

PS. Rundy na kosy są na serwerze trzeba je tylko włączyć po wejściu na serwer wyświetlą ci się jakie są tryby i na następnej stronie na pewno to znajdziesz 🙂

Żubr, bóbr, *urwa łoś. Lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając.

Edytowane przez Jakub `

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Temat został zamknięty.
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...