Skocz do zawartości
Multi-Kill.pl ✸ COD 401 ✸ 145.239.20.144:27060 Głosuj Połącz  Dema 
Multi-Kill.pl ✸ Only DD2 ✸ 145.239.236.14:27170 Głosuj Połącz  Dema 
Multi-Kill.pl ✸ COD 101 ✸ 91.224.117.159:27015 Głosuj Połącz  Dema 
Multi-Kill.pl ✸ 4FUN ✸ 91.224.117.90:27050 Głosuj Połącz  Dema 
Multi-Kill.pl ✸ Arena 1vs. 1 ✸ 91.224.117.53:27150 Głosuj Połącz
Multi-Kill.pl ✸ TeamSpeak3 ✸ 137.74.6.19:10029 Połącz

Jakub `

Opiekun Serwera
 • Liczba zawartości

  6
 • Wpisy

  89
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas online

  6h 46m 20s

Muzyka w profilu

Ostatnia wygrana Jakub ` w dniu 17 Marca

Użytkownicy przyznają Jakub ` punkty reputacji!

Reputacja

10 Świeżak

O Jakub `

 • Urodziny 29.04.1999

Infomacje dodatkowe

 • Nick w grze: Jakub `


 • Ulubiony serwer: [CSGO] Arena 1vs. 1


 • Lokalizacja: Narnia


 • Zainteresowania: Serwer 4fun, dd2 oraz ts


 • Lokalizacja: Za Siedmioma Górami


Ostatnie wizyty

159 wyświetleń profilu
 1. Strzelałeś niewiarygodne czyste banie jakbyś miał, aimlock'a musiałem sprawdzić, jesteś czysty. ODBANOWANY
 2. REGULAMIN ADMINA: - Stosuj się do regulaminu ogólnego, serwera oraz do regulaminu forum. - Admin podlega tak samo pod regulamin serwera jak wszyscy inni gracze. - Admin nie może obrażać, wyzywać, wywyższać się nad graczami serwera. - Admin powinien starać się utrzymać dobrą atmosferę na serwerze. - Admin nie slapuje, slayuje, kickuje bądź banuje bez powodu. - Admin ma obowiązek udzielić odpowiedzi na pytania/prośby graczy (związane z serwerem/forum). - Admin nie może ignorować zgłoszeń na admin say'u bądź u@. - Admin nie może się wywyższać, jeżeli widzisz takie zachowanie zgłoś to na forum. - Admin nie może banować graczy, jeśli nie jest pewny swojej decyzji lub nie posiada obciążających gracza dowodów. - Admin nie powinien kłócić się z graczami lub innymi adminami publicznie. Takie sprawy należy załatwiać na PW. - Admin jest zobowiązany do odpowiedzi na skargi oraz zarzuty kierowane w jego stronę w ciągu 24h od wpłynięcia skargi/zgłoszenia/odwołania od bana. - Admin nie ma prawa zbanować, kick'ować innego Admina. Jeśli jest jakiś problem zgłaszamy to Właścicielowi bądź Opiekunowi serwera. - Nieobecność Admina na serwerze dłuższa niż 14 dni bez urlopu skutkuje degradacją ze stanowiska. - Po otrzymaniu rangi, admin nie może brać urlopu przez pierwsze 14 dni. Każdego Właściciela / Opiekuna / Admina / Gracza obowiązuje taki sam taryfikator. Jeżeli Admin będzie banował graczy na dłuższy okres bez wyjaśnienia, będą wyciągane konsekwencje w formie ostrzeżeń. Trzy ostrzeżenia i prawa Admina zostają zawieszone bądź odebrane. Regulamin będzie aktualizowany co jakiś czas.
 3. Wymagania: -Minimum 15 lat Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze - Minimalnie 5 sensownych postów na forum - Minimum 3 dni na forum - Brak ostrzeżeń na koncie - Niekaralność na serwerze - Podstawowa znajomość języka angielskiego - Znajomość regulaminu serwera -Znajomość regulaminu admina Pamiętaj! Podanie możesz napisać raz na 7 dni, nie stosowanie się do tej zasady może skutkować otrzymaniem ostrzeżenia(warna). Wzór: Nick: Imię: Wiek: STEAM_ID: Staż na serwerze: Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Dlaczego chcesz tę posadę: Oświadczasz znajomość regulaminów: Swój staż na serwerze możecie sprawdzić tutaj: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.53:27150/ UWAGA! W swoim podaniu NIE WOLNO się wypowiadać! W przypadku drastycznego braku spełnionych wymagań, można otrzymać ostrzeżenie!
 4. Bullet dmg jest czymś nowym co chcieliśmy wypróbować chcemy się czymś wyróżnić od pozostałych serwerów "Aren 1vs" , jak dla mnie jest to w miarę dobre rozwiązanie ale są różne opinie o tym. Freezetime i czas po rundzie zostawię to bez komentarza to są drobnostkowe sprawy. Jak @ Magiczny ` pisał kolega dostał vipa na początku mapy jest on losowany najwyraźniej przytrafiło mu się 3 razy pod rząd go wygrać, Vip daje 105hp oraz double jump'a. Żubr, bóbr, *urwa łoś. Lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając.
 5. Regulamin Serwera CS:GO Multi-Kill.pl Arena 1vs1 1. Grając na naszym serwerze oznajmiasz nas, że akceptujesz w pełni poniższy regulamin. 2. Każdy gracz łamiąc regulamin jest świadomy iż może zostać nałożona na niego kara. 3. Nieprzestrzeganie regulaminu grozi kickiem, czasowym banem a nawet banem na stałe. 4. Wszelkie błędy / propozycje / uwagi dotyczące serwera zgłaszamy na forum. 5. Admin ponosi pełna odpowiedzialność za swoje decyzje/czyny na serwerze. 6. Skargi na graczy składamy pod komendą u@ 7. Mikrofon dostępny po mutacji głosu bądź za zgodą Admina. 8. Zakaz reklamowania stron oraz serwerów. 9. Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy typu: czity, skrypty. 10. Zakaz używania nicków wulgarnych, rasistowskich oraz reklamujących. 11. Admin ma rozwiązywać spory, a nie w nich uczestniczyć! 12. Zakazane jest nadużywanie "Bunny Hop" w trakcie jakichkolwiek walk. 13. Zakaz wykorzystywania bugów serwera. 14. Zakaz spamowania na czacie. 15. Rush dostępny od 15 sekundy. 16. Zachowania i czyny prowokujące administratorów do nieodpowiednich zachowań są zabronione. 17. Zakaz celowego przedłużania rundy. 18. Każdy admin powinien dawać wzór, jak należy się zachowywać na serwerze 19. Na serwerze obowiązuje kultura. 20. Zakazane jest kampienie w jednym miejscu. 21. Zakaz wyzywania, obrażania innych graczy. 22. Zakaz podszywania się pod Administratorów. *BANY ZA OBRAŻANIE/WYZYWANIE/BRAK KULTURY SĄ STOSOWANE TYLKO WTEDY, KIEDY GRACZ UŻYJE SZCZEGÓLNIE OSTRYCH SŁÓW. *KARY NIE SĄ PODANE W KOLEJNOŚCI, ADMIN WYBIERA, CO NAŁOŻYĆ.
 6. Głos na serwer został oddany. Dziękujemy! 21 😘 Żubr, bóbr, *urwa łoś. Lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając.
 7. Ogólnie z trybami w grze jest tak jak z gustem każdy ma inny i wiadomo jak to pisał @ Mariusz . Więc tutaj na jakieś nowości trzeba niestety poczekać. Co do informacji na czacie zdania są podzielone może faktycznie jest dużo ich na czacie ale to też daje wam graczom pewną ulgę że nie musicie "alttabować" gry żeby zobaczyć godzinę czy wciskać Tab co minutę żeby zobaczyć czy ktoś dołączył na serwer lub ile osób na nim aktualnie gra. Reklama IP serwera specjalnie jest tak "zakreślona" jak by to można było powiedzieć żeby przypomnieć wam żebyście zapisali IP serwera itd 😄. Tak się kontaktujemy z wami przez console w grze lub reklamujemy forum, lepiej żeby wiadomość od administracji była wyraźna i czytelna niż jak to sam napisałeś żeby robiła "burdel" na czacie. Propozycje na mapy od graczy dla mnie to dobry pomysł warto wiedzieć jakie mapy lubią gracze. Jeżeli byś chciał napisz od dzielny temat na te mapy i na pewno rozpatrzy to ktoś🙂 PS. Rundy na kosy są na serwerze trzeba je tylko włączyć po wejściu na serwer wyświetlą ci się jakie są tryby i na następnej stronie na pewno to znajdziesz 🙂 Żubr, bóbr, *urwa łoś. Lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...